Arc+ Polska

 

Formularz zamówienia

 

ARC+X10 BIM Edition Render PL

pełna licencja komercyjna, wieczysta 

w cenie 10.174,75 zł brutto

(8.272,15 zł netto)

(w pakiecie ARC+X10 BIM Render PL + Unicorn Render wbudowany + ARC Photo + Sketch Symbols + 8 godzin szkolenia / wdrożenia online)

 

Oferta ważna do dnia 31.12.2020 r. do godz. 24:00

 

 
Nazwa firmy
*Imię:
*Nazwisko:
Ulica:
Nr
Kod
Miejscowość
NIP
*Nr telefonu
*Adres e-mail:
Dodatkowa wiadomość
Jestem:
Architektem
Architektem Wnętrz
Designerem
Studentem (związanym z projektowaniem)
Pracownikiem Szkoły lub Uczelni Wyższej
Inne
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
ARC+X10 BIM Edition Render PL - nowość w Polsce - to profesjonalne oprogramowanie dla architektów, z którego można już korzystać w polskiej wersji językowej.
 
Jesteśmy architektami, aby pomagać innym architektom.
 
Program ARC+ od początku lat 90-tych ubiegłego wieku tworzony jest w ścisłej współpracy z architektami z całego świata. Nasz wybór, a również czynnie pracujemy w tym zawodzie, padł na program ARC+. Nie udało nam się znaleźć innego oprogramowania dającego taką swobodę i przyjemność projektowania już od etapu koncepcji. Teraz pomagamy innym polskim architektom świadomie wybrać dobre narzędzie do pracy.
 
Co jest dla nas, architektów, ważne w pracy z komputerem?
 
Aby nie powielać czynności i posiadać jedno, profesjonalne narzędzie do całego procesu projektowego. Mieć możliwość podglądania powstającego dzieła w najwyższej jakości i to w czasie rzeczywistym, co jest niezwykle pomocne przy podejmowaniu decyzji projektowych. Przynosi to ogromną przyjemność, wręcz radość z projektowania. Później pozostaje tylko szybkie tworzenie dokumentacji rysunkowej z wykorzystaniem modelu 3D i rozbudowanych funkcji CAD.
 
Co jeszcze jest istotne przy wyborze oprogramowania?
 
Współczesne, zaawansowane programy do których zalicza się również ARC+X10, wyposażone są mniej więcej w podobne funkcje. Co jeszcze, naszym zdaniem, jest kluczowe z punktu widzenia architekta?
 
- Krótki czas nauki i wdrożenia – nie jesteśmy grafikami, programistami ani operatorami CAD, program musi służyć nam - architektom
- Funkcje i narzędzia, z których naprawdę skorzystamy – wiele programów oferuje narzędzia, z których większość z nas nie skorzysta. ARC+X10 to esencja potrzeb architekta.
- BIM – niezbędny składnik oprogramowania
- Uniwersalność – obsługa praktycznie wszystkich formatów plików (*.skp *.dwg *.dxf *.pdf *.ifc *.3ds *.dae *.obj* .dxf * i wielu innych)
Pomoc i wsparcie – użytkownik ARC+ nie jest anonimowy, zawsze może liczyć na naszą pomoc
- Licencja wieczysta lub subskrypcja – wybór należy do użytkownika w zależności od preferencji lub modelu finansowego pracowni
- Zabezpieczenie USB lub online, do wyboru – dbamy o poczucie bezpieczeństwa użytkownika, ARC+X10 będzie zawsze działał na komputerach architektów, również na tych kupowanych w przyszłości
- Realny zwrot finansowy z inwestycji w oprogramowanie – rozwiązania zastosowane w ARC+X10 wielokrotnie przyśpieszają pracę, zmniejszając tym samym koszt wykonania projektu. Architekt może również wykonać wszystkie etapy pracy we własnej pracowni, bez zlecenia prac na zewnątrz, co również ogranicza wydatki.
 
Cena promocyjna dotyczy nowych użytkowników oraz zakupu licencji wieczystej. Cena promocyjna jest liczona od ceny katalogowej wynoszącej 20.349,49 PLN brutto dla kursu Euro 4,50 PLN.
 
Warunkiem skorzystania z promocji jest wysłanie wypełnionego formularza zamówienia do dnia 31.12.2020 r. do godz. 24:00.
 
Pakiet objęty promocją:
Pełna, komercyjna licencja wieczysta na oprogramowanie:
ARC+X10 BIM Edition PL z wbudowanym programem renderującym Unicorn Render, modułem ARC+ Photo (wykorzystanie fotografii jako podkładów do projektowania), Sketch Symbols (biblioteka ponad 2000 obiektówe 2D do tworzenia dokumentacji projektowej), pakiet 8 godzin wdrożenia oprogramowania online (prezentacja oraz szkolenie i wdrożenie).
 
Kup ARC+X10 z wbudowanym Unicorn Renderem i poczuj przyjemność projektowania!
 

Poczuj przyjemność z projektowania!

Media Społecznościowe

 

ProArch Biuro Projektowe

mgr inż. arch. Beata Nizio-Bobecka 

ul.  Mieszka I 80, pok. 101

71-011 Szczecin

tel. +48/502927185 mgr inż. arch. Tomasz Bobecki 

tel. +48/503481350 mgr inż. arch. Beata Nizio - Bobecka

e-mail: info@arcplus.pl

pn-pt 9:00-17:00

Szybki kontakt:

 

Dystrybucja ARC+ i Unicorn Render w Polsce. 

Zapraszamy do współpracy lokalnych przedstawicieli.

Proarch logo dystrybutor arcplus i uniron render