Arc+ Polska

Od ponad 30 lat ARC+ wspomaga tworzenie projektów przez architektów, designerów i inżynierów budownictwa.

ARC+ to proste i ergonomiczne narzędzie dla architektów i innych projektantów budowlanych służące do przekształcania pomysłów i idei w późniejszą ich realizację. ARC+ to poszanowanie twórczego ducha projektanta. "SWOBODA PROJEKTOWANIA" - to filozofia ARC+

Dzięki interaktywnym, wydajnym i prostym narzędziom 2D/3D możliwe jest modelowanie dowolnej geometrii lub wykorzystanie modułów architektonicznych programu do tworzenia schodów, ścian, okien, dachów etc...

Praca z ARC+ nie kończy się na budowaniu modelu. Szereg zintegrowanych narzędzi i dodatków jak np. silnik renderujący 3D, pozwala na przedstawienie inwestorowi projektu w atrakcyjny sposób między innymi poprzez fotorealistyczne wizualizacje.

Moduł zarządzania strukturą projektu pozwala wyświetlać powierzchnie, kubatury i inne wartości przedmiaru. Pozwala to na przekazanie inwestorowi danych prosto z projektu.

Przemysł budowlany zmienia się, ARC+ również. Teraz jest wyposażony w obsługę BIM zapewniając kompatybilność z nowym formatem komunikacji IFC.  ARC+ nie jest już zwykłym narzędzie do modelowania 2D/3D.  Wyposażony został w moduły edycyjne parametrów BIM.

W obecnej chwili potrzeby rynku inwestycji budowlanych wymagają lepszej komunikacji pomiędzy jego uczestnikami. Dołącz do użytkowników technologii BIM i wykorzystaj ją jako wartość dodaną do swoich projektów.

Proces projektowania w ARC+ pozostaje niezmienny od lat pozwalając zachować metodykę pracy dotychczasowych użytkowników. Teraz daje możliwość  dodawania   nowych atrybutów (BIM) do projektu a następnie dzielenia się nimi z uczestnikami procesu budowanego.

ARC+ stworzony przez architektów, dla architektów, nie ogranicza innowacyjnych i kreatywnych idei. Szanuje to co najważniejsze - swobodę projektowania niespotykaną w dzisiejszych czasach.

ARC+ pozwala stać się bardziej produktywnym. Używanie narzędzi i funkcji programu zwiększa wydajność pracy przy zachowaniu swobody projektowania i dotychczasowych metod pracy.

 

"Prostota jest szczytem wyrafinowania." - Leonardo da Vinci

Od ponad 30 lat ARC+ architekci i projektanci na całym świecie doceniają możliwości i prawdziwą elastyczność ARC+ tworząc i rozwijając swoje projekty bezpośrednio w środowisku 3D.

Przyszłość ARC+ to potęga oraz swoboda PROJEKTOWANIA I EDYCJI w środowisku 2D/3D. 

Dzięki wachlarzowi narzędzi dostosowanemu do potrzeb architektów i innych specjalistów budowlanych wydajność pracy jest znacznie lepsza.

Za pomocą kilku kliknięć twórz dachy, schody, ściany, otwory, dowolne konfigurowalne obiekty lub stwórz zupełnie nowe obiekty samodzielnie.  ARC + spełni Twoje oczekiwania, zapewniając kompletny interfejs do rysowania.

ARC+ z definicji jest programem kompleksowym komunikującym się z innymi programami CAD. Umożliwia swobodny import i eksport plików we wszystkich standardowych formatach. 

Ponadto ARC+ stał się narzędziem do "sprzedaży" projektu poprzez integrację z silnikiem renderującym opartym na zaawansowanej technologii graficznej. 

Poprzez możliwość edycji parametrów BIM i eksport do formatu IFC, ARC+ zapewnia dostęp do wszystkich niezbędnych narzędzi służących tworzeniu kreatywnych i opłacalnych projektów.

Podsumowując - wypróbuj ARC+ i poczuj potęgę swobody tworzenia i modelowania!

 

"Każdy wielki architekt jest - koniecznie - wielkim poetą. Musi być  wspaniałym i oryginalnym interpretatorem swoich czasów - dni i  epoki" - Frank Lloyd Wright

 

© 2019 BY Space Tech International ltd.

ARC+ to program stworzony  przez architektów, dla architektów

Misja twórców programu ARC+

Od prawie 30 lat jesteśmy użytkownikami programu ARC+. Chcemy spopularyzować ten program w Polsce ponieważ wypełnia on pewną lukę na rynku oprogramowania dla architektów i projektantów. Łączy w sobie to, o czym marzy każdy architekt, swobodę projektowania w przestrzeni, swobodę edycji oraz podgląd efektu pracy w najwyższej jakości w czasie rzeczywistym.  A później, na kolejnym etapie projektowania, umożliwia szybkie tworzenie dokumentacji budowlanej i niezawodnie komunikuje się z innymi programami CAD.  To wszystko oferuje ARC+X10 BIM Edition Render PL. Profesjonalne efekty można osiągnąć szybko i bez specjalistycznych umiejętności!

mgr inż. arch. Tomasz Bobecki

mgr inż. arch. Beata Nizio - Bobecka

Nasza misja

Media Społecznościowe

 

ProArch Biuro Projektowe

mgr inż. arch. Beata Nizio-Bobecka 

ul.  Mieszka I 80, pok. 101

71-011 Szczecin

tel. +48/502927185 mgr inż. arch. Tomasz Bobecki 

tel. +48/503481350 mgr inż. arch. Beata Nizio - Bobecka

e-mail: info@arcplus.pl

pn-pt 9:00-17:00

Szybki kontakt:

Prześlij nam swój numer, skontaktujmy się z Tobą:

 

Dystrybucja ARC+ i Unicorn Render w Polsce. 

Zapraszamy do współpracy lokalnych przedstawicieli.

 

Producent oprogramowania:

Space Tech International ltd. - ARC+

Space Tech International ltd. - Unicorn Render

Proarch logo dystrybutor arcplus i uniron render
Imię
Nr telefonu
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!